WEDSTRIJD
24.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Gemma Lairon Navarro | Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-4 | W15 Madrid | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
01.03.99, 25 Jaar
01.03.99, 25 Jaar
Gemma Lairon Navarro vs. Esther Lopez Alcaraz - onderlinge wedstrijden
24.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Gemma Lairon Navarro | Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Madrid | Hard |
Gemma Lairon Navarro form & Esther Lopez Alcaraz form
Gemma Lairon Navarro - laatste wedstrijden
W15 Valencia - Clay | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Kalyakina | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Ange Ortega Mateu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
21.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
16.03.22 1e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
03.11.20 Kwalif. | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Marco Mas | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Taisia Yakunina | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
07.02.20 Kwartfinale | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
30.01.20 2e ronde | vs. Mina Hodzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Laura Schaeder | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 1e ronde | vs. Margaux Orange | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Linda Noskova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Darya Shvartsmann | 5-7, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Lohoff | 6-2, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
Roja De - Clay | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Estrella Cabeza-Candela | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Carmen Garri Murcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vitoria - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Hard | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.19 Kwalif. | vs. Irina Cantos Siemers | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Hard | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cantanhede - Carpet | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |
Esther Lopez Alcaraz - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-2, 0-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Wozuko Mdlulwa | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Maria Andrienko | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariia Medvedieva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 7-5, Laia Petretic - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Tian Jialin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Zucca | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Sophy Stefan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Alejo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Sara Conde | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bela Tamhankar | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Vasanti Shinde | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Abigail Amos | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Kuharenko | 3-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lykke Lindorff | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.12.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Alejo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |