WEDSTRIJD
10.10.16 | 1e ronde van de kwal. | Genevieve Lorbergs | Renee McBryde | 6-3, 6-4 | Cairns | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
25.12.99, 24 Jaar
25.12.99, 24 Jaar
Genevieve Lorbergs vs. Renee McBryde - onderlinge wedstrijden
10.10.16 | 1e ronde van de kwal. | Genevieve Lorbergs | Renee McBryde | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Cairns | Hard |
Genevieve Lorbergs form & Renee McBryde form
Genevieve Lorbergs - laatste wedstrijden
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Nayar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Darwin - Hard | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tsukuba - Hard | ||||
19.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Terami | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
12.08.18 Kwalif. | vs. Michika Ozeki | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pat Vasuratna | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Watsachol Sawatdee | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sumter - Hard | ||||
13.06.18 1e ronde | vs. Olga Govortsova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.18 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Yepifanova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Kourkina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bethany Beach - Clay | ||||
06.06.18 1e ronde | vs. Katerina Stewart | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.06.18 Kwalif. | vs. Jessica Livianu | 3-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Naples - Clay | ||||
30.05.18 2e ronde | vs. Robin Anderson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.18 1e ronde | vs. Caitlin Whoriskey | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gianna Pielet | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.18 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Fusinato | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Osprey - Clay | ||||
22.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alycia Parks | 3-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
29.03.18 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.18 1e ronde | vs. Jessica Moore | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.18 Kwalif. | vs. Teodora Jovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
21.03.18 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
07.03.18 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nantananan Othaganon | 4-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Renee McBryde - laatste wedstrijden
W25 Traralgon - Hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Melisa Ercan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vivian Yang | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria-Sheba Mukama | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkov | 4-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Grace Schumacher | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
12.07.20 1e ronde | vs. Stephanie Belovukovic | 3-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
06.03.18 1e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.18 Kwalif. | vs. Zara Brankovic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rachel Mellor | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Himari Sato | 4-6, 6-4, 6-711 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
07.02.18 1e ronde | vs. Gabriella Taylor | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
28.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Playford - Hard | ||||
31.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Van Der Eerden | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Spiridis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Mays | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.11.17 Kwalif. | vs. Marianna Zakarlyuk | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
27.09.17 1e ronde | vs. Storm Hunter | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Penrith - Hard | ||||
20.09.17 2e ronde | vs. Julia Lohoff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.17 1e ronde | vs. Elizabeth James | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
19.07.17 2e ronde | vs. Masa Jovanovic | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.07.17 1e ronde | vs. Li-Yun Stefanie Tan | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Shoval Fanani | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sai Chamarthi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |