INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alena Fomina vs. Georgia Andreea Craciun - onderlinge wedstrijden
10.10.18 | 1e ronde | Georgia Andreea Craciun | Alena Fomina | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | Antalya | Hard |
03.03.17 | Halve finale | Georgia Andreea Craciun | Alena Fomina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
Alena Fomina form & Georgia Andreea Craciun form
Alena Fomina - laatste wedstrijden
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-72, - Alena Fomina - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Rubini | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kulikova | 7-5, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Kruger | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 Kwalif. | vs. Ipek Oz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yvette Schmucker | 6-2, 3-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
26.11.19 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
05.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Zagreb - Clay | ||||
03.09.19 1e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Agnes Bukta | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Moni Potrc | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Penza - Hard | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-68, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Essen - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.05.19 Kwalif. | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Georgia Andreea Craciun - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
01.02.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |