WEDSTRIJD
05.12.19 | 2e ronde | Georgia Andreea Craciun | Gabriella Mujan | 6-0, 7-5 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
Georgia Andreea Craciun | Gabriella Mujan | |
1e Service % | 28/47 (60%) | 40/66 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 18/40 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/19 (47%) | 11/26 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/66 (56%) | 15/47 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/113 (61%) | 44/113 (39%) |
Dubbele fouten | 4 | 7 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
16.06.00, 23 Jaar
11418 $
16.06.00, 23 Jaar
11418 $
Georgia Andreea Craciun vs. Gabriella Mujan - onderlinge wedstrijden
05.12.19 | 2e ronde | Georgia Andreea Craciun | Gabriella Mujan | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Georgia Andreea Craciun form & Gabriella Mujan form
Georgia Andreea Craciun - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
01.02.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Gabriella Mujan - laatste wedstrijden
W15 Alkmaar - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Maslenkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leandra Nizetic | 2-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.22 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kristel Van Der Heijden | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Romina Ccuno | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Curitiba - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juliana Munhoz | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Versace Gatti | 7-61, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Diaz Zayas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Ana Grubor | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.04.22 Kwalif. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.22 Kwalif. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.21 Kwalif. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Tubello | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Ferrando | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 The - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bente Spee | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
18.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Clay | ||||
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Rey | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
24.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail |