WEDSTRIJD
14.10.19 | Kwalif. | Georgia Andreea Craciun | Julia Lohoff | 7-64, 6-4 | W25 Seville | Clay |
STATISTIEKEN
Georgia Andreea Craciun | Julia Lohoff | |
1e Service % | 37/69 (54%) | 58/82 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/37 (76%) | 29/58 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/32 (34%) | 10/24 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/82 (52%) | 30/69 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/151 (54%) | 69/151 (46%) |
Dubbele fouten | 7 | 5 |
Aces | 7 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
0-1 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
1-2 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Julia Lohoff | |
0-0, 30-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-4 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-5 | Julia Lohoff | |
0-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Julia Lohoff | |
0-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-0 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-3 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Georgia Andreea Craciun vs. Julia Lohoff - onderlinge wedstrijden
14.10.19 | Kwalif. | Georgia Andreea Craciun | Julia Lohoff | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Seville | Clay |
Georgia Andreea Craciun form & Julia Lohoff form
Georgia Andreea Craciun - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
01.02.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Julia Lohoff - laatste wedstrijden
W60 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 Kwalif. | vs. Madlena Orlova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
25.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava - I. hard | ||||
18.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Laura Schaeder | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.06.20 1e ronde | vs. Tea Lukic | 7-5, 1-0, Tea Lukic - scratch | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Julyette Steur | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Morgan Cross | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-4, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 St. - I. hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Vitalia Diatchenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 6-2, 14-12 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
14.10.19 Kwalif. | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gemma Lairon Navarro | 2-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Murta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.09.19 Kwalif. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 5-7, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-0, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
11.09.19 1e ronde | vs. Karolina Kubanova | 6-0, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.19 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 7-61, 7-62 | wedstrijd detail |