Georgia Andreea Craciun vs. Valentyna Ivakhnenko 12.06.2019

Georgia Andreea Craciun vs. Valentyna Ivakhnenko 12.06.2019 - W25 Minsk - confrontatie

WEDSTRIJD

12.06.191e rondeGeorgia Andreea Craciun Valentyna Ivakhnenko 4-6, 6-2, 1-2, - scratch Belarus W25 Minsk Clay

STATISTIEKEN

Georgia Andreea CraciunValentyna Ivakhnenko
1e Service %30/68 (44%)40/64 (63%)
Punten gewonnen met 1e Service19/30 (63%)18/40 (45%)
Punten gewonnen met 2e Service7/38 (18%)6/24 (25%)
Benutte Breakpoints8/9 (89%)8/16 (50%)
Punten gewonnen met ontvangen40/64 (63%)42/68 (62%)
Totaal aantal gewonnen punten66/132 (50%)66/132 (50%)
Dubbele fouten87
Aces32

STATISTIEKEN

1
0-0Valentyna Ivakhnenko Valentyna Ivakhnenko podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Georgia Andreea Craciun Georgia Andreea Craciun podáva0-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
1-1Valentyna Ivakhnenko Valentyna Ivakhnenko podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Georgia Andreea Craciun Georgia Andreea Craciun podáva1-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40
2-2Valentyna Ivakhnenko Valentyna Ivakhnenko podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Georgia Andreea Craciun Georgia Andreea Craciun podáva2-3
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
2-4Valentyna Ivakhnenko Valentyna Ivakhnenko podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A
Georgia Andreea Craciun Georgia Andreea Craciun podáva2-5
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30
3-5Valentyna Ivakhnenko Valentyna Ivakhnenko podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Georgia Andreea Craciun Georgia Andreea Craciun podáva4-5
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
4-6
2
0-0Valentyna Ivakhnenko Valentyna Ivakhnenko podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Georgia Andreea Craciun Georgia Andreea Craciun podáva1-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
2-0Valentyna Ivakhnenko Valentyna Ivakhnenko podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Georgia Andreea Craciun Georgia Andreea Craciun podáva2-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
3-1Valentyna Ivakhnenko Valentyna Ivakhnenko podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Georgia Andreea Craciun Georgia Andreea Craciun podáva3-2
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40
4-2Valentyna Ivakhnenko Valentyna Ivakhnenko podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Georgia Andreea Craciun Georgia Andreea Craciun podáva5-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-2
3
0-0Valentyna Ivakhnenko Valentyna Ivakhnenko podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40
Georgia Andreea Craciun Georgia Andreea Craciun podáva0-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
1-1Valentyna Ivakhnenko Valentyna Ivakhnenko podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Georgia Andreea Craciun Georgia Andreea Craciun podáva1-2
0-0
- scratch

Georgia Andreea Craciun
Romania
14.07.99, 19 Jaar




841
5

Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
27.06.93, 25 Jaar




248
218
254139 $
Valentyna Ivakhnenko
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Georgia Andreea Craciun vs. Valentyna Ivakhnenko - onderlinge wedstrijden

12.06.191e rondeGeorgia Andreea CraciunValentyna Ivakhnenko4-6, 6-2, 1-2, Valentyna Ivakhnenko - scratchwedstrijd detailBelarus W25 Minsk Clay

Georgia Andreea Craciun - laatste wedstrijden

Belarus W25 Minsk - Clay
14.06.19
Kwartfinale
vs. Iryna Shymanovich4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
13.06.19
2e ronde
vs. Maryna Chernyshova7-610, 2-1, Maryna Chernyshova - scratchoverwinningwedstrijd detail
12.06.19
1e ronde
vs. Valentyna Ivakhnenko4-6, 6-2, 1-2, Valentyna Ivakhnenko - scratchoverwinningwedstrijd detail
Italy W25 Santa - Clay
24.04.19
1e ronde
vs. Lea Boskovic3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Italy W25 Santa - Clay
17.04.19
1e ronde
vs. Paula Badosa Gibert6-73, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
22.02.19
Kwartfinale
vs. Sada Nahimana4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
21.02.19
2e ronde
vs. Carole Monnet6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
19.02.19
1e ronde
vs. Gaia Sanesi6-2, 5-7, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
15.02.19
2e ronde
vs. Maryna Chernyshova4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
14.02.19
1e ronde
vs. Anna Ureke6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey Antalya - Hard
02.12.18
Halve finale
vs. Daria Snigur5-7, 7-65, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
01.12.18
Kwartfinale
vs. Aleksandra Pospelova6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
01.12.18
2e ronde
vs. Michiru Furuya6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
28.11.18
1e ronde
vs. Elizaveta Koklina6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Turkey Antalya - Hard
20.11.18
1e ronde
vs. Andreea Prisacariu2-6, 6-2, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Belarus Minsk - I. hard
06.11.18
1e ronde
vs. Nina Stojanovic4-6, 7-65, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
05.11.18
Kwalif.
vs. Hanna Sokal6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
04.11.18
1e ronde van de kwal.
vs. Valeriya Urzhumova7-5, 7-5 overwinningwedstrijd detail
France Nantes - I. hard
29.10.18
1e ronde
vs. Lou Adler4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Turkey Antalya - Hard
19.10.18
Kwartfinale
vs. Emma Raducanu3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
18.10.18
2e ronde
vs. Alexa Pirok6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
17.10.18
1e ronde
vs. Nina Ugrelidze6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Turkey Antalya - Hard
14.10.18
Finale
vs. Magdalena Pantuckova7-5, 5-7, 7-69 overwinningwedstrijd detail
13.10.18
Halve finale
vs. Eliessa Vanlangendonck7-5, 5-7, 6-2 overwinningwedstrijd detail
12.10.18
Kwartfinale
vs. Daria Nazarkina7-5, 6-1 overwinningwedstrijd detail
11.10.18
2e ronde
vs. Adriana Senkarova7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
10.10.18
1e ronde
vs. Alena Fomina6-3, 3-6, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Bulgaria Sozopol - Hard
07.10.18
Finale
vs. Ilay Yoruk6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
06.10.18
Halve finale
vs. Anna Ukolova6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
05.10.18
Kwartfinale
vs. Oana Gavrila6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail

Valentyna Ivakhnenko - laatste wedstrijden

Belarus W25 Minsk - Clay
12.06.19
1e ronde
vs. Georgia Andreea Craciun6-4, 2-6, 2-1, - Valentyna Ivakhnenko - scratchnederlaagwedstrijd detail
Germany Nurnberg - Clay
19.05.19
Kwalif.
vs. Quirine Lemoine1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
18.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Stephanie Wagner3-6, 7-5, 6-0 overwinningwedstrijd detail
France W60 Saint - Clay
16.05.19
2e ronde
vs. Giulia Gatto-Monticone6-4, 2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
15.05.19
1e ronde
vs. Audrey Albie6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
13.05.19
1e ronde van de kwal.
vs. Manon Arcangioli6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
13.05.19
Kwalif.
vs. Sofya Lansere7-63, 3-6, 10-5 overwinningwedstrijd detail
Turkey Istanbul - Clay
21.04.19
1e ronde van de kwal.
vs. Elena Rybakina1-6, 0-1, - Valentyna Ivakhnenko - scratchnederlaagwedstrijd detail
Italy W25 Santa - Clay
29.03.19
Kwartfinale
vs. Kaja Juvan4-6, 7-62, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
28.03.19
2e ronde
vs. Nuria Parrizas-Diaz1-6, 6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
27.03.19
1e ronde
vs. Julia Payola6-3, 7-63 overwinningwedstrijd detail
Russia W25+H Kazan - I. hard
13.03.19
1e ronde
vs. Lucia Bronzetti1-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
Russia W25 Moscow - I. hard
28.02.19
2e ronde
vs. Anastasiya Komardina6-3, 6-77, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
26.02.19
1e ronde
vs. Monika Kilnarova6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Germany W25 Altenkirchen - Carpet
21.02.19
2e ronde
vs. Marie Benoit6-4, 2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
20.02.19
1e ronde
vs. Katarzyna Piter6-1, 4-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Russia St. Petersburg - I. hard
26.01.19
1e ronde van de kwal.
vs. Ekaterina Alexandrova1-6, 0-3, - Valentyna Ivakhnenko - scratchnederlaagwedstrijd detail
Russia W25 Kazan - I. hard
23.01.19
1e ronde
vs. Anna Morgina4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Melbourne - Hard
08.01.19
1e ronde van de kwal.
vs. Aliona Bolsova6-75, 6-4, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
UAE Dubai - Hard
11.12.18
1e ronde
vs. Stefanie Voegele5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Italy Santa Margherita - Clay
03.11.18
Finale
vs. Pia Cuk6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
03.11.18
Halve finale
vs. Lea Boskovic6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
02.11.18
Kwartfinale
vs. Cristina Ene6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
01.11.18
2e ronde
vs. Daria Frayman6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
30.10.18
1e ronde
vs. Vivien Juhaszova6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Italy Santa Margherita - Clay
24.10.18
1e ronde
vs. Polina Leykina6-3, 5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Russia Moscow - I. hard
13.10.18
1e ronde van de kwal.
vs. Harriet Dart1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
France Saint Malo - Clay
18.09.18
1e ronde
vs. Martina Trevisan1-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
France Biarritz - Clay
12.09.18
1e ronde
vs. Irina Maria Bara4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
USA New York - Hard
21.08.18
1e ronde van de kwal.
vs. Marta Kostyuk6-4, 6-76, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
<