WEDSTRIJD
20.12.19 | Kwartfinale | Georgia Andreea Craciun | Veronika Pepelyaeva | 6-2, 7-63 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
Georgia Andreea Craciun | Veronika Pepelyaeva | |
1e Service % | 43/68 (63%) | 42/71 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/43 (65%) | 22/42 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/25 (56%) | 13/29 (45%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/71 (51%) | 26/68 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/139 (56%) | 61/139 (44%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-1 | |
2-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
0-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-2 | |
0-3 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
4-5 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 5-2 | ||
7-63 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
03.08.01, 22 Jaar
03.08.01, 22 Jaar
Georgia Andreea Craciun vs. Veronika Pepelyaeva - onderlinge wedstrijden
20.12.19 | Kwartfinale | Georgia Andreea Craciun | Veronika Pepelyaeva | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Georgia Andreea Craciun form & Veronika Pepelyaeva form
Georgia Andreea Craciun - laatste wedstrijden
W25 Solarino - Carpet | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
16.07.23 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
01.02.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Veronika Pepelyaeva - laatste wedstrijden
W25 Moscow - I. hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.20 Kwalif. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.12.19 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.12.19 2e ronde | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - scratch | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.12.19 Kwalif. | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
07.12.19 Halve finale | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.19 Kwartfinale | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - I. hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |