WEDSTRIJD
27.03.17 | 2e ronde van de kwal. | Georgiana Ruhrig | Binasa Beslagic | 6-3, 6-3 | Mornington | Clay |
STATISTIEKEN
Australia
21.07.95, 28 Jaar
21.07.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Macedonia
22.09.93, 30 Jaar
22.09.93, 30 Jaar
Georgiana Ruhrig vs. Binasa Beslagic - onderlinge wedstrijden
27.03.17 | 2e ronde van de kwal. | Georgiana Ruhrig | Binasa Beslagic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Mornington | Clay |
Georgiana Ruhrig form & Binasa Beslagic form
Georgiana Ruhrig - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Sarah Rokusek | 4-6, 7-66, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Megan Markov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Natalie Gaft | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Cetinay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Yexin Ma | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Amelia Zylberman | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joana Eidukonyte | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Perth - Hard | ||||
19.02.19 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 1-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.19 Kwalif. | vs. Jessica Fowler | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Casey Tay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
12.02.19 1e ronde | vs. Natasha Russell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Mays | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Wlodarczak | 6-0, 1-0, Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Masa Jovanovic | 2-6, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Oona Orpana | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Elaine Genovese | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Isha Budwal | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Binasa Beslagic - laatste wedstrijden
Biella - Clay | ||||
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Gambogi | 0-6, 0-3, - Binasa Beslagic - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
06.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 7-65, 0-6, 0-2, - Binasa Beslagic - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ema Vasic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriia Sheikina | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ema Vasic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
25.03.18 Kwalif. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth James | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Walters | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde | vs. Masa Jovanovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kirijana Petreski | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.17 Kwalif. | vs. Xiangruyi Ji | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sarina Kang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Bozovic | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Penrith - Hard | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Hetrel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kelsey Lewis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.17 Kwalif. | vs. Alexandra Stevenson | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Chatchaya Sakchatchawan | 2-6, 0-1, - Binasa Beslagic - scratch | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
31.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
08.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lidya Yargovan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.05.17 Kwalif. | vs. Anna Ukolova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
01.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Grace-Vertha Primikyrlidis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |