Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
21.07.95, 28 Jaar
21.07.95, 28 Jaar
Yi Tsen Cho vs. Georgiana Ruhrig - onderlinge wedstrijden
02.10.17 | 2e ronde van de kwal. | Georgiana Ruhrig | Yi Tsen Cho | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Nonthaburi | Hard |
Yi Tsen Cho form & Georgiana Ruhrig form
Yi Tsen Cho - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Kanako Morisaki | 6-0, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rea Nakashima | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 1-5, - Yi Tsen Cho - scratch | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Yingqun Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yizhen Zheng | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Han Shi | 4-6, 0-3, - Yi Tsen Cho - scratch | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Zongyu Li | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Shuo Feng | 0-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 7-64, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Sijia Wei | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 6-76, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
24.06.23 Halve finale | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Marie Mettraux | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 1-0, I-Hsuan Cho - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Gyung Eun Song | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Jin Kim | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hyeran Yun | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Jin Kim | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Georgiana Ruhrig - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Sarah Rokusek | 4-6, 7-66, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Megan Markov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Natalie Gaft | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Cetinay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Yexin Ma | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Amelia Zylberman | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joana Eidukonyte | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Perth - Hard | ||||
19.02.19 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 1-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.19 Kwalif. | vs. Jessica Fowler | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Casey Tay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
12.02.19 1e ronde | vs. Natasha Russell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Mays | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Wlodarczak | 6-0, 1-0, Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Masa Jovanovic | 2-6, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Oona Orpana | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Elaine Genovese | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Isha Budwal | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |