WEDSTRIJD
26.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Georgina Garcia-Perez | Reese Brantmeier | 5-7, 6-2, 11-9 | W80 Tyler | Hard |
STATISTIEKEN
Georgina Garcia-Perez | Reese Brantmeier | |
1e Service % | 54/87 (62%) | 55/89 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/54 (69%) | 35/55 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/33 (42%) | 14/34 (41%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 2/11 (18%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/89 (45%) | 36/87 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/176 (52%) | 85/176 (48%) |
Dubbele fouten | 8 | 4 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Reese Brantmeier | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Georgina Garcia-Perez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Reese Brantmeier | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Georgina Garcia-Perez | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Reese Brantmeier | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Georgina Garcia-Perez | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Reese Brantmeier | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Georgina Garcia-Perez | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Reese Brantmeier | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgina Garcia-Perez | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Reese Brantmeier | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Georgina Garcia-Perez | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Reese Brantmeier | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Georgina Garcia-Perez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Reese Brantmeier | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Georgina Garcia-Perez | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Reese Brantmeier | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Georgina Garcia-Perez | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Reese Brantmeier | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Georgina Garcia-Perez | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Reese Brantmeier | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 7-5, 7-6, 7-7, 8-7, 8-8, 8-9, 9-9, 10-9 | ||
11-9 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Georgina Garcia-Perez vs. Reese Brantmeier - onderlinge wedstrijden
26.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Georgina Garcia-Perez | Reese Brantmeier | 5-7, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | W80 Tyler | Hard |
Georgina Garcia-Perez form & Reese Brantmeier form
Georgina Garcia-Perez - laatste wedstrijden
W25 Valladolid - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Olga Helmi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Olga Helmi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Carolina Gomez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Makenna Jones | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
18.05.23 Kwartfinale | vs. Ellen Perez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, - Georgina Garcia-Perez - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
07.05.23 Finale | vs. Francesca Curmi | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
06.05.23 Halve finale | vs. Daria Snigur | 2-6, 7-62, 7-5 | wedstrijd detail |
Reese Brantmeier - laatste wedstrijden
W35 Arcadia - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-74, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Ellie Douglas | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kononova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
16.07.23 Finale | vs. Haley Giavara | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.07.23 Halve finale | vs. Anne Christine Lutkemeyer Obregon | 7-67, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Savannah Broadus | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Esther Vyrlan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Fiona Crawley | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Hu | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
23.10.22 Finale | vs. Liv Hovde | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.22 Halve finale | vs. Ashley Lahey | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.22 Kwartfinale | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-73, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 7-63, Melany Solange Krywoj - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Kylie Collins | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Dallas - Hard | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Madison Sieg | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Evansville - Hard | ||||
21.07.22 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.07.22 Kwalif. | vs. Samantha Crawford | 6-3, 6-76, 11-9 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Sophie Chang | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
08.05.22 Finale | vs. Katrina Scott | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.22 Halve finale | vs. Alexa Graham | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.05.22 Kwartfinale | vs. Elvina Kalieva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.05.22 2e ronde | vs. Rachel Gailis | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 6-2, 2-0, Elizabeth Halbauer - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
22.04.22 Kwartfinale | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
21.04.22 2e ronde | vs. Rachel Gailis | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |