WEDSTRIJD
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Gianna Pielet | Marne Dercksen | 6-3, 6-0 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
USA
11.06.02, 21 Jaar
11.06.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
JAR
04.08.01, 22 Jaar
04.08.01, 22 Jaar
Gianna Pielet vs. Marne Dercksen - onderlinge wedstrijden
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Gianna Pielet | Marne Dercksen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Gianna Pielet form & Marne Dercksen form
Gianna Pielet - laatste wedstrijden
W15 Waco - Hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Los - Hard | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Tatum Evans | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Colorado - Hard | ||||
25.06.22 Halve finale | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.06.22 Kwartfinale | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Filippa Bruu-Syversen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Meisha Kendall-Woseley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Olga Helmi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Feryel Ben Hassen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Renne Singla | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.07.21 Kwalif. | vs. Katja Wiersholm | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sophie Williams | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marianne Argyrokastriti | 6-75, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.07.21 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.07.21 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
13.07.21 Kwalif. | vs. Melis Yasar | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marianne Argyrokastriti | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-1, 2-0, Marian Gomez Pezuela Cano - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 Kwalif. | vs. Linda Salvi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Charleston - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 1-6, 0-2, - Gianna Pielet - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
08.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dasha Ivanova | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
01.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Montserrat Gonzalez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Marne Dercksen - laatste wedstrijden
W25 Bendigo - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
14.02.22 Kwalif. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nessa Pratt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Haine Ogata | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekua Youri | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hibah Shaikh | 7-5, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Qostal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Klimovicz | 3-6, 7-64, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Carolina Piferi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ferdaous Bahri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-74, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Schmidt | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joanne Zuger | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Paula Kania | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sinazo Solani | 1-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Anu Ayegbusi | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Pretoria - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Johannesburg - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Shauha | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |