WEDSTRIJD
17.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Gianna Pielet | Sabina Machalova | 4-6, 6-2, 10-5 | W15 Lubbock | Hard |
STATISTIEKEN
USA
11.06.02, 21 Jaar
11.06.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
10.12.97, 26 Jaar
10.12.97, 26 Jaar
Gianna Pielet vs. Sabina Machalova - onderlinge wedstrijden
17.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Gianna Pielet | Sabina Machalova | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | W15 Lubbock | Hard |
Gianna Pielet form & Sabina Machalova form
Gianna Pielet - laatste wedstrijden
W15 Waco - Hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Los - Hard | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Tatum Evans | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Colorado - Hard | ||||
25.06.22 Halve finale | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.06.22 Kwartfinale | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Filippa Bruu-Syversen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Meisha Kendall-Woseley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Olga Helmi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Feryel Ben Hassen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Renne Singla | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.07.21 Kwalif. | vs. Katja Wiersholm | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sophie Williams | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marianne Argyrokastriti | 6-75, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.07.21 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.07.21 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
13.07.21 Kwalif. | vs. Melis Yasar | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marianne Argyrokastriti | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-1, 2-0, Marian Gomez Pezuela Cano - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 Kwalif. | vs. Linda Salvi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Charleston - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 1-6, 0-2, - Gianna Pielet - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sumter - Hard | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
08.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dasha Ivanova | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
01.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Montserrat Gonzalez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Sabina Machalova - laatste wedstrijden
W15 Lubbock - Hard | ||||
17.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Gianna Pielet | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Ng | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Olomouc - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Anastasia Shaulskaya | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Nikola Novotna | 2-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-76, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Olomouc - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-0, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prerov - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Carreras | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
19.07.18 Kwartfinale | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.18 2e ronde | vs. Katerina Vankova | Katerina Vankova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
16.07.18 1e ronde | vs. Caroline Ilowska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prerov - Clay | ||||
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Radka Buzkova | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Stillwater - Hard | ||||
27.09.17 1e ronde | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.17 Kwalif. | vs. Safiya Carrington | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Kung | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Vienna - Clay | ||||
09.08.17 2e ronde | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.17 1e ronde | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.17 Kwalif. | vs. Nikola Tomanova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
05.07.17 1e ronde | vs. Antonia Lottner | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.07.17 Kwalif. | vs. Tereza Prochazkova | 3-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prerov - Clay | ||||
12.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stare Splavy - Clay | ||||
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kristyna Lavickova | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Trnava - I. hard | ||||
09.02.17 2e ronde | vs. Tereza Prochazkova | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.17 1e ronde | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.17 Kwalif. | vs. Anna Slovakova | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nadja Ramskogler | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bratislava - I. hard | ||||
07.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Njiric | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |