WEDSTRIJD
20.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Giorgie Jones | Eliz Maloney | 6-0, 6-3 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Australia
21.02.97, 27 Jaar
21.02.97, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Giorgie Jones vs. Eliz Maloney - onderlinge wedstrijden
31.07.22 | 1e ronde van de kwal. | Eliz Maloney | Giorgie Jones | 7-5, 3-1, Eliz Maloney - scratch | wedstrijd detail | W25 Foxhills | Hard |
20.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Giorgie Jones | Eliz Maloney | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Giorgie Jones form & Eliz Maloney form
Giorgie Jones - laatste wedstrijden
W25 Nottingham - Hard | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
24.01.22 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.01.22 Kwalif. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sandelfjord - Clay | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Eliz Maloney - laatste wedstrijden
W35 Nottingham - Hard | ||||
22.04.24 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Lammas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail |