WEDSTRIJD
27.02.17 | 1e ronde van de kwal. | Giorgie Jones | Sophia Fry | 7-65, 6-2 | Clare | Hard |
STATISTIEKEN
Australia
21.02.97, 27 Jaar
21.02.97, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
31.07.00, 23 Jaar
31.07.00, 23 Jaar
Giorgie Jones vs. Sophia Fry - onderlinge wedstrijden
27.02.17 | 1e ronde van de kwal. | Giorgie Jones | Sophia Fry | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | Clare | Hard |
Giorgie Jones form & Sophia Fry form
Giorgie Jones - laatste wedstrijden
W25 Nottingham - Hard | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
24.01.22 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.01.22 Kwalif. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sandelfjord - Clay | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Sophia Fry - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kirra Bond-Scott | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maahi Shah | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Bursulaya | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Theodorakopoulos | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Leahy | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maia Stallworthy | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Helen Parsons | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zali Morris | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Sawayanagi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roopa Bains | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Junri Namigata | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Eva Harris | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.22 Kwalif. | vs. Jamie Lau | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
12.09.22 Kwalif. | vs. Madison Frahn | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amber Sharp | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Schwarz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Monique Barry | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
30.09.19 Kwalif. | vs. Nikol Ruseva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucha - Clay | ||||
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Pinaieva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Batumi - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Kuznetsova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 2-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Tampere - I. hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adrija Runcha | 6-2, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Singapore - Hard | ||||
20.05.19 Kwalif. | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |