Russia
14.09.99, 24 Jaar
14.09.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Adelina Baravi vs. Giulia Crescenzi - onderlinge wedstrijden
07.04.18 | 1e ronde van de kwal. | Giulia Crescenzi | Adelina Baravi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Sharm El | Hard |
Adelina Baravi form & Giulia Crescenzi form
Adelina Baravi - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - scratch | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
19.11.19 Kwalif. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Netanya - Hard | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
11.06.19 Kwalif. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tel - Hard | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.19 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.19 Kwalif. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
03.12.18 1e ronde | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
26.11.18 1e ronde | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Giulia Crescenzi - laatste wedstrijden
W40 Wroclaw - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 7-65, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Helena Stevic | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-0, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Lavinia Morreale | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Lisa Mays | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Asylzhan Arystanbekova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.23 Halve finale | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Elaine Genovese | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Fangzhou Liu | 0-5, - Giulia Crescenzi - scratch | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Anouk Koevermans | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-3, - Giulia Crescenzi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.22 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
18.11.22 Kwartfinale | vs. Denise Valente | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.22 2e ronde | vs. Noemi Babikova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Marcella Dessolis | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |