WEDSTRIJD
26.03.19 | 1e ronde | Giulia Gatto-Monticone | Anna Morgina | 6-3, 6-4 | W25 Kofu | Hard |
STATISTIEKEN
Giulia Gatto-Monticone | Anna Morgina | |
1e Service % | 41/66 (62%) | 40/66 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/41 (61%) | 20/40 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/25 (52%) | 11/26 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/66 (53%) | 28/66 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/132 (55%) | 59/132 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 8 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Morgina | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Anna Morgina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Anna Morgina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Anna Morgina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Giulia Gatto-Monticone | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Anna Morgina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Morgina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Anna Morgina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Giulia Gatto-Monticone vs. Anna Morgina - onderlinge wedstrijden
26.03.19 | 1e ronde | Giulia Gatto-Monticone | Anna Morgina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Kofu | Hard |
Giulia Gatto-Monticone form & Anna Morgina form
Giulia Gatto-Monticone - laatste wedstrijden
W60 Koper - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Rubini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
13.01.23 Kwartfinale | vs. Eliz Maloney | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.23 2e ronde | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Petra Marcinko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Quinta - Hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 2-6, 7-63, 6-76 | wedstrijd detail | |
Portoroz - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mogyorod - Clay | ||||
19.08.22 Kwartfinale | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
09.08.22 2e ronde | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
03.08.22 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.22 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Blinkova | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Yafan Wang | 0-6, 3-4, - Giulia Gatto-Monticone - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
06.05.22 Kwartfinale | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.05.22 2e ronde | vs. Mia Mack | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
16.04.22 Halve finale | vs. Martina Di Giuseppe | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Anna Morgina - laatste wedstrijden
W15 Colorado - Hard | ||||
23.06.22 2e ronde | vs. Hibah Shaikh | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
09.09.21 2e ronde | vs. Katerina Dimitrova | 7-62, 3-6, - Anna Morgina - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
24.07.21 Halve finale | vs. Maria Shusharina | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.21 Kwartfinale | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.07.21 2e ronde | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
29.06.21 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
23.06.21 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Vilnius - I. hard | ||||
08.06.21 1e ronde | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
23.02.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
22.01.21 Kwartfinale | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.21 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.01.21 1e ronde | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.21 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.21 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 4-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.11.20 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.20 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.20 2e ronde | vs. Federica Prati | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.11.20 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.20 1e ronde | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.20 Halve finale | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-2, - Anna Morgina - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.20 Kwartfinale | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail |