WEDSTRIJD
27.06.19 | Kwalif. | Giulia Gatto-Monticone | Oceane Dodin | 3-6, 7-5, 6-1 | London | Grass |
STATISTIEKEN
Giulia Gatto-Monticone | Oceane Dodin | |
1e Service % | 66/98 (67%) | 50/82 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/66 (64%) | 33/50 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/32 (44%) | 13/32 (41%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/82 (44%) | 42/98 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/180 (51%) | 88/180 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 10 |
Aces | 2 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Giulia Gatto-Monticone | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Giulia Gatto-Monticone | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Giulia Gatto-Monticone vs. Oceane Dodin - onderlinge wedstrijden
09.02.23 | 2e ronde | Oceane Dodin | Giulia Gatto-Monticone | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W60 Grenoble | I. hard |
27.06.19 | Kwalif. | Giulia Gatto-Monticone | Oceane Dodin | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | London | Grass |
Giulia Gatto-Monticone form & Oceane Dodin form
Giulia Gatto-Monticone - laatste wedstrijden
W60 Koper - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Mitu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Rubini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
13.01.23 Kwartfinale | vs. Eliz Maloney | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.23 2e ronde | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Petra Marcinko | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Quinta - Hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Federica Bilardo | 2-6, 7-63, 6-76 | wedstrijd detail | |
Portoroz - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mogyorod - Clay | ||||
19.08.22 Kwartfinale | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
09.08.22 2e ronde | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
03.08.22 2e ronde | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.22 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Blinkova | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
05.07.22 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Yafan Wang | 0-6, 3-4, - Giulia Gatto-Monticone - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
06.05.22 Kwartfinale | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.05.22 2e ronde | vs. Mia Mack | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
16.04.22 Halve finale | vs. Martina Di Giuseppe | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Oceane Dodin - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Clara Tauson | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
14.03.24 Kwartfinale | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 7-5, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Julia Stusek | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
22.01.24 4e ronde | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Clara Burel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-3, - Oceane Dodin - scratch | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 7-65, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Daria Snigur | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-712, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |