WEDSTRIJD
18.11.20 | 1e ronde | Giulia Morlet | Ksenia Laskutova | 4-5 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Giulia Morlet | Ksenia Laskutova | |
1e Service % | 19/29 (66%) | 20/38 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 12/19 (63%) | 16/20 (80%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/10 (60%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 0/5 (0%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 15/38 (39%) | 11/29 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 33/67 (49%) | 34/67 (51%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Giulia Morlet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Giulia Morlet | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Giulia Morlet | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Giulia Morlet | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Giulia Morlet | 4-5 | |
4-5 |
France
14.01.02, 22 Jaar
11222 $
14.01.02, 22 Jaar
11222 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Giulia Morlet vs. Ksenia Laskutova - onderlinge wedstrijden
18.11.20 | 1e ronde | Giulia Morlet | Ksenia Laskutova | 4-5 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Giulia Morlet form & Ksenia Laskutova form
Giulia Morlet - laatste wedstrijden
W25 Austin - Hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oona Orpana | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
01.10.21 Kwartfinale | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.09.21 2e ronde | vs. Oona Orpana | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.09.21 1e ronde | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Aubane Droguet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Solymar Colling | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.07.21 Halve finale | vs. Angelica Raggi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.07.21 Kwartfinale | vs. Joanna Zawadzka | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.07.21 2e ronde | vs. Maria Kozyreva | 7-5, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.06.21 1e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.11.20 Kwartfinale | vs. Jazmin Ortenzi | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.11.20 2e ronde | vs. Anna Brogan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.11.20 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 4-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.11.20 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.20 Kwalif. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Midori Castillo Meza | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
05.10.20 1e ronde | vs. Elizabeth Coleman | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Anna Siskova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Ines Nicault | 2-6, 7-66, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Psonka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.02.20 Halve finale | vs. Alice Rame | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.20 Kwartfinale | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Margaux Orange | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde | vs. Mai Napatt Nirundorn | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Ksenia Laskutova - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
21.04.24 Finale | vs. Valeriya Yushchenko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.04.24 Halve finale | vs. Anna Ureke | 6-0, 4-1, Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Irene Lavino | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Bujumbura - Clay | ||||
07.04.24 Finale | vs. Alice Tubello | 2-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.24 Halve finale | vs. Alice Robbe | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.04.24 Kwartfinale | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Natalia Kowalczyk | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.03.24 Finale | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.03.24 Halve finale | vs. Kamilla Bartone | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.03.24 Kwartfinale | vs. Luca Udvardy | 6-76, 7-5, 4-0, Luca Udvardy - scratch | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |