WEDSTRIJD
04.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Giuliana Olmos | Anhzelika Isaeva | 4-6, 6-3, 10-5 | W60 Las | Hard |
STATISTIEKEN
Giuliana Olmos | Anhzelika Isaeva | |
1e Service % | 54/69 (78%) | 42/65 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/54 (59%) | 26/42 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/15 (33%) | 5/23 (22%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/65 (52%) | 32/69 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/134 (53%) | 63/134 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Giuliana Olmos | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Giuliana Olmos | 3-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Anhzelika Isaeva | |
3-3 | Anhzelika Isaeva | |
Giuliana Olmos | 4-3 | |
4-4 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 0-15 | ||
Giuliana Olmos | 4-5 | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Anhzelika Isaeva | |
Giuliana Olmos | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Anhzelika Isaeva | |
0-0 | ||
Giuliana Olmos | 1-2 | |
2-2 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Giuliana Olmos | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Anhzelika Isaeva | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Giuliana Olmos | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Anhzelika Isaeva | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
Giuliana Olmos | 0-0 | |
10-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Giuliana Olmos vs. Anhzelika Isaeva - onderlinge wedstrijden
04.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Giuliana Olmos | Anhzelika Isaeva | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | W60 Las | Hard |
Giuliana Olmos form & Anhzelika Isaeva form
Giuliana Olmos - laatste wedstrijden
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Sinja Kraus | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Rancho - Hard | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Hina Inoue | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 6-1, 6-73, 10-2 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
17.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Hard | ||||
14.04.22 Rubber 1 | vs. Tania Isabel Andrade Sabando | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
01.03.22 Kwalif. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liga Dekmeijere | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
12.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
11.01.22 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.22 Kwalif. | vs. Diane Parry | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Safiya Carrington | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
17.04.21 | vs. Katie Boulter | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.04.21 | vs. Heather Watson | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
09.03.21 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-78, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.21 Kwalif. | vs. Marcela Zacarias | 7-5, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mayar Sherif | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
05.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Gasanova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
01.08.20 1e ronde | vs. Lorraine M. Guillermo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Kayla Day | 7-61, 7-66 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Charlotte Chavatipon | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Pamela Montez | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Anna Morgina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Mary Closs | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Charlotte Chavatipon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 6-1, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
12.07.20 1e ronde | vs. Shatoo Mohamad | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Anhzelika Isaeva - laatste wedstrijden
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, 0-2, - Anhzelika Isaeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Nadezda Khalturina | 1-3, - Anhzelika Isaeva - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.22 Kwalif. | vs. Malaika Rapolu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Sara Daavettila | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Las - Hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Yue Yuan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ust - Hard | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-3, - Anhzelika Isaeva - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Nicole Nadel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Ofer Kivity | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, - Anhzelika Isaeva - scratch | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.22 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 7-64, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nur - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nur - I. hard | ||||
27.02.22 Finale | vs. Greetje Minnen | 6-4, Greetje Minnen - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.22 Halve finale | vs. Ysaline Bonaventure | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.22 Kwartfinale | vs. Kurumi Nara | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.22 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-0, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.22 Kwalif. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.22 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.02.22 Kwalif. | vs. Rutuja Bhosale | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ho Ching Wu | 6-0, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail |