WEDSTRIJD
18.04.19 | 2e ronde | Gozal Ainitdinova | Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-4 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Gozal Ainitdinova | Zhibek Kulambayeva | |
1e Service % | 53/74 (72%) | 31/61 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/53 (55%) | 18/31 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/21 (52%) | 12/30 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/61 (51%) | 34/74 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/135 (53%) | 64/135 (47%) |
Dubbele fouten | 6 | 5 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
2 | ||
Gozal Ainitdinova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gozal Ainitdinova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gozal Ainitdinova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gozal Ainitdinova vs. Zhibek Kulambayeva - onderlinge wedstrijden
11.08.22 | 2e ronde | Gozal Ainitdinova | Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Ust | Hard |
18.04.19 | 2e ronde | Gozal Ainitdinova | Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Gozal Ainitdinova form & Zhibek Kulambayeva form
Gozal Ainitdinova - laatste wedstrijden
Zhibek Kulambayeva - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail |