WEDSTRIJD
27.09.18 | 2e ronde | Greta Arn | Tamara Korpatsch | 1-6, 6-4, 6-4 | Clermont Ferrand | I. hard |
STATISTIEKEN
Greta Arn | Tamara Korpatsch | |
1e Service % | 53/96 (55%) | 49/75 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/53 (66%) | 31/49 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/43 (40%) | 11/26 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 6/16 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/75 (44%) | 44/96 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/171 (50%) | 86/171 (50%) |
Dubbele fouten | 6 | 6 |
Aces | 4 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Greta Arn | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Greta Arn | 1-1 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Greta Arn | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Greta Arn | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-6 |
2 | ||
Greta Arn | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Greta Arn | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Greta Arn | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Greta Arn | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Greta Arn | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Greta Arn | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Greta Arn | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Greta Arn | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Greta Arn | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Greta Arn | 5-2 | |
Greta Arn | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Greta Arn vs. Tamara Korpatsch - onderlinge wedstrijden
27.09.18 | 2e ronde | Greta Arn | Tamara Korpatsch | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Clermont Ferrand | I. hard |
Greta Arn form & Tamara Korpatsch form
Greta Arn - laatste wedstrijden
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.08.20 1e ronde | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Cristiana Ferrando | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Cairo - Hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Katarzyna Piter | - | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W100 Szekesfehervar - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, - Greta Arn - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-62, 12-10 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Grabher | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
25.09.19 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
09.09.19 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 Kwalif. | vs. Kaylah Mcphee | 7-60, 7-68 | wedstrijd detail | |
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
10.08.19 Halve finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.19 Kwartfinale | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.08.19 2e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.19 1e ronde | vs. Angelica Blake | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Woking - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Biella - Clay | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Tamara Korpatsch - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Naomi Osaka | 3-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Eva Lys | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Ellen Perez | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 Kwalif. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miyu Kato | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Yafan Wang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |