WEDSTRIJD
12.02.20 | 1e ronde | Guillermina Naya | Antonia Samudio | 6-4, 1-6, 6-4 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Guillermina Naya | Antonia Samudio | |
1e Service % | 64/117 (55%) | 64/89 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/64 (56%) | 38/64 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/53 (43%) | 11/25 (44%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 6/19 (32%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/89 (45%) | 58/117 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 99/206 (48%) | 107/206 (52%) |
Dubbele fouten | 16 | 6 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Antonia Samudio | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Guillermina Naya | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Antonia Samudio | |
0-0, 15-0, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Guillermina Naya | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Antonia Samudio | |
Guillermina Naya | 5-2 | |
5-3 | Antonia Samudio | |
Guillermina Naya | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Antonia Samudio | |
0-0 | ||
Guillermina Naya | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Antonia Samudio | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Guillermina Naya | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Antonia Samudio | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Guillermina Naya | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-5 | Antonia Samudio | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Guillermina Naya | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Antonia Samudio | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Guillermina Naya | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-2 | Antonia Samudio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Guillermina Naya | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40 | ||
3-2 | Antonia Samudio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Guillermina Naya | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Antonia Samudio | |
0-0 | ||
Guillermina Naya | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Antonia Samudio | |
0-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Guillermina Naya vs. Antonia Samudio - onderlinge wedstrijden
18.02.20 | 1e ronde | Antonia Samudio | Guillermina Naya | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
12.02.20 | 1e ronde | Guillermina Naya | Antonia Samudio | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Guillermina Naya form & Antonia Samudio form
Guillermina Naya - laatste wedstrijden
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - scratch | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.10.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 Halve finale | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
13.10.23 Halve finale | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 Kwartfinale | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
09.09.23 Finale | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Halve finale | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 Kwartfinale | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bragado - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |