WEDSTRIJD
31.10.19 | 2e ronde | Guillermina Naya | Veronica Cepede Royg | 6-3, 7-63 | W60 Asuncion | Clay |
STATISTIEKEN
Guillermina Naya | Veronica Cepede Royg | |
1e Service % | 40/66 (61%) | 58/78 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/40 (60%) | 33/58 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/26 (58%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/78 (49%) | 27/66 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/144 (53%) | 67/144 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Guillermina Naya | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30 | ||
1-0 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40[BP] | ||
Guillermina Naya | 2-0 | |
0-0 | ||
Guillermina Naya | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Guillermina Naya | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Guillermina Naya | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Guillermina Naya | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Veronica Cepede Royg | |
0-0 | ||
Guillermina Naya | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-3 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Guillermina Naya | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
2-4 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guillermina Naya | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Veronica Cepede Royg | |
Guillermina Naya | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
5-5 | Veronica Cepede Royg | |
0-0 | ||
Guillermina Naya | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Veronica Cepede Royg | |
0-0, 1-0, 2-0, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Guillermina Naya vs. Veronica Cepede Royg - onderlinge wedstrijden
31.10.19 | 2e ronde | Guillermina Naya | Veronica Cepede Royg | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | W60 Asuncion | Clay |
Guillermina Naya form & Veronica Cepede Royg form
Guillermina Naya - laatste wedstrijden
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - scratch | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.10.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 Halve finale | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.10.23 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
13.10.23 Halve finale | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 Kwartfinale | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
09.09.23 Finale | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Halve finale | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 Kwartfinale | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bragado - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Veronica Cepede Royg - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Bendigo - Hard | ||||
04.01.22 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brasilia - Clay | ||||
27.11.21 Halve finale | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.21 Kwartfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.11.21 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.21 1e ronde | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
17.11.21 2e ronde | vs. Diane Parry | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60+H Santiago - Clay | ||||
13.11.21 Finale | vs. Anna Bondar | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.21 Halve finale | vs. Diane Parry | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.11.21 Kwartfinale | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.21 2e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
Argentina - Clay | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
21.09.21 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
25.07.21 1e ronde | vs. Qiang Wang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
16.07.21 Kwartfinale | vs. Rebeka Masarova | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.21 2e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
14.07.21 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
23.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Linda Noskova | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Indy De Vroome | 6-0, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
06.05.21 2e ronde | vs. Madison Brengle | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |