WEDSTRIJD
09.09.18 | 1e ronde van de kwal. | Guiomar Zuleta De Reales | Heranne Excellent | 6-0, 6-1 | Biarritz | Clay |
STATISTIEKEN
Guiomar Zuleta De Reales | Heranne Excellent | |
1e Service % | 18/28 (64%) | 24/40 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/18 (94%) | 10/24 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/10 (70%) | 3/16 (19%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/40 (68%) | 4/28 (14%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/68 (75%) | 17/68 (25%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Heranne Excellent | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 3-0 | |
Guiomar Zuleta De Reales | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Heranne Excellent | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Heranne Excellent | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Heranne Excellent | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Heranne Excellent | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guiomar Zuleta De Reales | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
10.02.01, 23 Jaar
10.02.01, 23 Jaar
Guiomar Zuleta De Reales vs. Heranne Excellent - onderlinge wedstrijden
09.09.18 | 1e ronde van de kwal. | Guiomar Zuleta De Reales | Heranne Excellent | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Biarritz | Clay |
Guiomar Zuleta De Reales form & Heranne Excellent form
Guiomar Zuleta De Reales - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ani Atanasova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
23.02.24 Halve finale | vs. Manon Leonard | 6-74, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 Finale | vs. Polona Hercog | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Halve finale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Finale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Tamara Kostic | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |
Heranne Excellent - laatste wedstrijden
W15 Alcala - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Zambelli Caral | 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Qavia Lopez | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Alexandra Riley | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mallaurie Noel | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Garland | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Andrezieux - I. hard | ||||
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maneva Rakotomalala | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Singapore - Hard | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Janice Tjen | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Solarino - Carpet | ||||
20.11.18 1e ronde | vs. Miriana Tona | 0-5, - Heranne Excellent - scratch | wedstrijd detail | |
Nantes - I. hard | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Callios | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cherboug En - I. hard | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Josephine Boualem | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Biarritz - Clay | ||||
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Las Palmas - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Zotova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Saint Gaudens - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Tholey | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Colard | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Grenoble - I. hard | ||||
03.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Victoire Delattre | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Dakar - Hard | ||||
13.11.17 Kwalif. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nantes - I. hard | ||||
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cherboug En - I. hard | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Aubane Droguet | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Middelkerke - Clay | ||||
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lynn Janssens | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Liv Geurts | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Adamescu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Les Contamines - Hard | ||||
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia D'Auria | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
06.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |