United Kingdom
05.03.01, 23 Jaar
05.03.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Alessandra Ruggieri vs. Gyulnara Nazarova - onderlinge wedstrijden
22.04.18 | 2e ronde van de kwal. | Gyulnara Nazarova | Alessandra Ruggieri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
Alessandra Ruggieri form & Gyulnara Nazarova form
Alessandra Ruggieri - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gyulnara Nazarova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Oreshkina | 6-1, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Agustina Chlpac | 6-79, 0-6 | wedstrijd detail |
Gyulnara Nazarova - laatste wedstrijden
W25 Kazan - I. hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Osminkina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
19.04.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.19 2e ronde | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Takhmina Zhanatova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Dariya Detkovskaya | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Kazan - I. hard | ||||
12.03.19 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-62, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
22.02.19 Kwartfinale | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.19 2e ronde | vs. Vlada Koval | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.19 1e ronde | vs. Daria Nazarkina | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.19 Kwalif. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dewi Dijkman | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
14.02.19 2e ronde | vs. Vlada Koval | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.19 Kwalif. | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.19 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
22.01.19 Kwalif. | vs. Karin Kennel | 5-7, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
07.12.18 1e ronde | vs. Melanie Stokke | 0-6, 1-4, - Gyulnara Nazarova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
01.12.18 2e ronde | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.18 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
22.11.18 2e ronde | vs. Nadine Keller | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.18 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 7-5, 2-0, Ekaterina Kazionova - scratch | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
22.09.18 Finale | vs. Daria Kudashova | 7-5, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.18 Halve finale | vs. Anna Kubareva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.18 Kwartfinale | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.09.18 2e ronde | vs. Anastasia Mironova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.18 1e ronde | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |