WEDSTRIJD
10.04.19 | 1e ronde | Gyulnara Nazarova | Dariya Detkovskaya | 6-3, 6-3 | W15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Gyulnara Nazarova | Dariya Detkovskaya | |
1e Service % | 30/60 (50%) | 37/50 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/30 (63%) | 14/37 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/30 (43%) | 4/13 (31%) |
Benutte Breakpoints | 7/8 (88%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/50 (64%) | 28/60 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/110 (58%) | 46/110 (42%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Gyulnara Nazarova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Dariya Detkovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gyulnara Nazarova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Dariya Detkovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Gyulnara Nazarova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Dariya Detkovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gyulnara Nazarova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Dariya Detkovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gyulnara Nazarova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Dariya Detkovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gyulnara Nazarova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Dariya Detkovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gyulnara Nazarova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Dariya Detkovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gyulnara Nazarova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Dariya Detkovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gyulnara Nazarova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Dariya Detkovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Gyulnara Nazarova vs. Dariya Detkovskaya - onderlinge wedstrijden
10.04.19 | 1e ronde | Gyulnara Nazarova | Dariya Detkovskaya | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | Clay |
Gyulnara Nazarova form & Dariya Detkovskaya form
Gyulnara Nazarova - laatste wedstrijden
W25 Kazan - I. hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Osminkina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
19.04.19 Kwartfinale | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.19 2e ronde | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.19 1e ronde | vs. Takhmina Zhanatova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Dariya Detkovskaya | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Kazan - I. hard | ||||
12.03.19 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-62, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
22.02.19 Kwartfinale | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.19 2e ronde | vs. Vlada Koval | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.19 1e ronde | vs. Daria Nazarkina | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.19 Kwalif. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dewi Dijkman | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
14.02.19 2e ronde | vs. Vlada Koval | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.19 Kwalif. | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.19 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
22.01.19 Kwalif. | vs. Karin Kennel | 5-7, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
07.12.18 1e ronde | vs. Melanie Stokke | 0-6, 1-4, - Gyulnara Nazarova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
01.12.18 2e ronde | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.18 1e ronde | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
22.11.18 2e ronde | vs. Nadine Keller | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.18 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 7-5, 2-0, Ekaterina Kazionova - scratch | wedstrijd detail | |
Batumi - Hard | ||||
22.09.18 Finale | vs. Daria Kudashova | 7-5, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.18 Halve finale | vs. Anna Kubareva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.18 Kwartfinale | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.09.18 2e ronde | vs. Anastasia Mironova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.18 1e ronde | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |