Japan
29.08.93, 30 Jaar
28592 $
29.08.93, 30 Jaar
28592 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Haine Ogata vs. Pauline Wuarin - onderlinge wedstrijden
26.03.19 | Kwalif. | Haine Ogata | Pauline Wuarin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tel | Hard |
Haine Ogata form & Pauline Wuarin form
Haine Ogata - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Yanni Liu | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Xiaowei Li | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Riko Kikawada | 3-4, Riko Kikawada - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Riko Kikawada | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
14.12.23 Kwartfinale | vs. Mao Mushika | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Sahra Dennehy | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Eva Garkusha | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Natalija Senic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oka Kurotaki | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Himari Sato | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Soo Ha Jang | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miyu Nakashima | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Haram Kim | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Honori Koyama | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 3-2, Ayaka Ozeki - scratch | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuno Kitahara | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Singapore - Hard | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Meiqi Guo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
28.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akari Inoue | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |
Pauline Wuarin - laatste wedstrijden
W25 Verbier - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Laura Radakovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Les - Hard | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.21 Kwalif. | vs. Mariya Kostyuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Lulu Sun | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.02.20 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 2-0, Kristina Milenkovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Gemma Negre Sanchez | 6-3, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 2-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Diana Demidova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Colina - Clay | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Asuncion - Clay | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cucuta - Clay | ||||
21.10.19 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
10.10.19 1e ronde | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-75, 3-3, - Pauline Wuarin - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Santiago - Clay | ||||
04.10.19 Kwartfinale | vs. Julia Riera | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Alexa Pitt | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Karin Kennel | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Merico | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Constance Sibille | 3-5, - Pauline Wuarin - scratch | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
14.07.19 Kwalif. | vs. Barbara Haas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |