INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Siqi Cao vs. Hanyu Guo - onderlinge wedstrijden
24.10.16 | 1e ronde van de kwal. | Hanyu Guo | Siqi Cao | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Liuzhou | Hard |
Siqi Cao form & Hanyu Guo form
Siqi Cao - laatste wedstrijden
W25 Hong - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.20 Kwalif. | vs. Sakura Hondo | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ho Ka Henrietta Wong | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
30.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaodi You | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
21.10.19 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ho Ching Wu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xiaochuan Nie | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ziyue Sun | 6-2, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
23.09.19 1e ronde | vs. Yuqi Sheng | 3-6, 0-1, - Siqi Cao - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
18.09.19 2e ronde | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 2-4, - Siqi Cao - scratch | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Yuqi Sheng | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
14.09.19 Halve finale | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 6-73, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
11.09.19 2e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Jiayun Zhu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Jia Yi Dong | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mengxin Zhai | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
04.09.19 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Si Qi Liu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Mei Xu Wu | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
18.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ziyi Yang | 6-2, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Lou Brouleau | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Yuxuan Zhang | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Xuliu Sun | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cong Ying Zhao | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Naiman - Hard | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hengyang - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Xiaodi You | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Shenzhen - Hard | ||||
04.06.19 Kwalif. | vs. Qiu Yu Ye | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Hanyu Guo - laatste wedstrijden
Billie Jean - Hard | ||||
12.04.24 Rubber 1 | vs. Mehetia Boosie | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Sijia Wei | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Sakura Hosogi | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Lucia Bronzetti | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Xinxin Yao | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-4, 1-6, 0-4, - Hanyu Guo - scratch | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Erika Sema | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tianmi Mi | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 3-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 6-1, 2-6, 0-2, - Hanyu Guo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
02.06.23 2e ronde | vs. Yexin Ma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
27.05.23 Halve finale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Kwartfinale | vs. Luksika Kumkhum | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
24.05.23 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Yujin Ahn | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Subin Park | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Seo Hyeon Jang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |