WEDSTRIJD
10.10.19 | 2e ronde | Harmony Tan | Alice Rame | 6-1, 6-1 | W25+H Cherbourg | I. hard |
STATISTIEKEN
Harmony Tan | Alice Rame | |
1e Service % | 28/38 (74%) | 23/36 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/28 (71%) | 10/23 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/10 (80%) | 3/13 (23%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/36 (64%) | 10/38 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/74 (69%) | 23/74 (31%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
3-0 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Harmony Tan | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Harmony Tan | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alice Rame | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Alice Rame | |
0-0 | ||
Harmony Tan | 3-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Harmony Tan | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Alice Rame | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Harmony Tan vs. Alice Rame - onderlinge wedstrijden
25.10.23 | 1e ronde | Harmony Tan | Alice Rame | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Loule | Hard |
10.10.19 | 2e ronde | Harmony Tan | Alice Rame | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25+H Cherbourg | I. hard |
29.06.19 | Halve finale | Alice Rame | Harmony Tan | 3-2, Alice Rame - scratch | wedstrijd detail | W25 Perigueux | Clay |
11.03.18 | Finale | Harmony Tan | Alice Rame | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Campinas | Clay |
Harmony Tan form & Alice Rame form
Harmony Tan - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Celine Naef | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 0-6, 0-3, - Harmony Tan - scratch | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | Alize Cornet - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Lian Tran | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
27.10.23 2e ronde | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Alice Rame - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |