WEDSTRIJD
08.02.19 | Kwartfinale | Harmony Tan | Lesley Pattinama Kerkhove | 7-62, 6-3 | W25 Grenoble | I. hard |
STATISTIEKEN
Harmony Tan | Lesley Pattinama Kerkhove | |
1e Service % | 35/59 (59%) | 48/73 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/35 (77%) | 30/48 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/24 (54%) | 9/25 (36%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/73 (47%) | 19/59 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/132 (56%) | 58/132 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Harmony Tan | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Harmony Tan | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Harmony Tan | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Harmony Tan | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Harmony Tan | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Harmony Tan | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-15 | ||
6-5 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Harmony Tan | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Harmony Tan | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Harmony Tan | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Harmony Tan | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Harmony Tan | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Lesley Pattinama Kerkhove | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Harmony Tan vs. Lesley Pattinama Kerkhove - onderlinge wedstrijden
19.06.23 | Kwalif. | Lesley Pattinama Kerkhove | Harmony Tan | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | W100 Ilkley | Grass |
24.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Harmony Tan | Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | New York | Hard |
08.02.19 | Kwartfinale | Harmony Tan | Lesley Pattinama Kerkhove | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Grenoble | I. hard |
09.11.15 | 1e ronde | Lesley Pattinama Kerkhove | Harmony Tan | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Equeurdreville | I. hard |
Harmony Tan form & Lesley Pattinama Kerkhove form
Harmony Tan - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Celine Naef | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 0-6, 0-3, - Harmony Tan - scratch | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | Alize Cornet - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Lian Tran | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 2e ronde | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Lesley Pattinama Kerkhove - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Barbora Palicova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sachia Vickery | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Clara Tauson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Sabine Lisicki | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Arina Rodionova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Liv Hovde | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Marine Partaud | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Eden Silva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Patricia Gui | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Katarina Kozarov | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |