WEDSTRIJD
14.08.20 | 1e ronde | Harriet Dart | Emily Arbuthnott | 6-1, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Emily Arbuthnott | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Harriet Dart | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
2-0 | Emily Arbuthnott | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Harriet Dart | 2-1 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
3-1 | Emily Arbuthnott | |
0-0 | ||
Harriet Dart | 4-1 | |
5-1 | Emily Arbuthnott | |
6-1 |
2 | ||
Harriet Dart | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Emily Arbuthnott | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Harriet Dart | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Emily Arbuthnott | |
0-0, 0-15 | ||
Harriet Dart | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-1 | Emily Arbuthnott | |
0-0, 15-0, 0-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Harriet Dart | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
4-3 | Emily Arbuthnott | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Harriet Dart | 5-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Harriet Dart vs. Emily Arbuthnott - onderlinge wedstrijden
14.08.20 | 1e ronde | Harriet Dart | Emily Arbuthnott | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
12.04.16 | 1e ronde | Emily Arbuthnott | Harriet Dart | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Antalya | Hard |
10.08.15 | Halve finale | Emily Arbuthnott | Harriet Dart | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Chiswick | Hard |
Harriet Dart form & Emily Arbuthnott form
Harriet Dart - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-1, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Liv Hovde | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Karolina Pliskova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Katarina Zavatska | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jule Niemeier | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-73, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yuliia Starodubtseva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
06.01.24 Finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Halve finale | vs. Katie Volynets | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Nao Hibino | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Yafan Wang | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ena Koike | - | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Yue Yuan | 7-5, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Sijia Wei | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Daria Snigur | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Emily Arbuthnott - laatste wedstrijden
W15 Wanfercee - Clay | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Lian Tran | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Melanie Klaffner | 3-0, Melanie Klaffner - scratch | wedstrijd detail | |
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 2-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.20 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
28.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
21.09.20 Kwalif. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
16.08.20 1e ronde | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-2, Eliz Maloney - scratch | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Harriet Dart | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 7-5, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Freya Christie | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Naomi Broady | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Sonay Kartal | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.20 1e ronde | vs. Esther Adeshina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Nell Miller | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.20 1e ronde | vs. Nadia Rawson | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |