INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mayuka Aikawa vs. Haruna Arakawa - onderlinge wedstrijden
08.02.19 | 2e ronde | Haruna Arakawa | Mayuka Aikawa | 6-2, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
06.03.17 | 1e ronde van de kwal. | Haruna Arakawa | Mayuka Aikawa | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Yokohama | Hard |
Mayuka Aikawa form & Haruna Arakawa form
Mayuka Aikawa - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Hikaru Yoshikawa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Lidia Encheva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-65, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Alice Rame | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Zhdanok | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Camilla Bossi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 2e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Kwartfinale | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Elena Grekul | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Haruna Arakawa - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Catherine Harrison | 1-6, - Haruna Arakawa - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anzu Inoue | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Maegan Manasse | 7-62, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Yui Chikaraishi | 0-1, - Haruna Arakawa - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 4-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Ashlee Narker | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Lau | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Astra Sharma | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Collins | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Mai Goto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Ivana Popovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Mia Horvit | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Susannah Su | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Xiaodi You | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail |