WEDSTRIJD
08.06.19 | Halve finale | Haruna Arakawa | Su Jeong Jang | 6-3, 5-7, 7-5 | W25 Daegu | Hard |
STATISTIEKEN
Haruna Arakawa | Su Jeong Jang | |
1e Service % | 89/132 (67%) | 70/99 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 56/89 (63%) | 32/70 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/43 (28%) | 14/29 (48%) |
Benutte Breakpoints | 10/18 (56%) | 8/20 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 53/99 (54%) | 64/132 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 121/231 (52%) | 110/231 (48%) |
Dubbele fouten | 8 | 6 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Haruna Arakawa | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Haruna Arakawa | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Haruna Arakawa | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Haruna Arakawa | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Haruna Arakawa | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Haruna Arakawa | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Haruna Arakawa | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Haruna Arakawa | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Haruna Arakawa | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Haruna Arakawa | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Haruna Arakawa | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Haruna Arakawa | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Haruna Arakawa | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Haruna Arakawa | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Haruna Arakawa | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Haruna Arakawa | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Haruna Arakawa | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Haruna Arakawa vs. Su Jeong Jang - onderlinge wedstrijden
08.06.19 | Halve finale | Haruna Arakawa | Su Jeong Jang | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Daegu | Hard |
30.05.19 | 2e ronde | Su Jeong Jang | Haruna Arakawa | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Incheon | Hard |
Haruna Arakawa form & Su Jeong Jang form
Haruna Arakawa - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 Kwalif. | vs. Catherine Harrison | 1-6, - Haruna Arakawa - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anzu Inoue | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Maegan Manasse | 7-62, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Yui Chikaraishi | 0-1, - Haruna Arakawa - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ivana Popovic | 4-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naho Sato | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Ashlee Narker | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Lau | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Astra Sharma | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Collins | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Mai Goto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Ivana Popovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Mia Horvit | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Susannah Su | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Xiaodi You | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Su Jeong Jang - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lulu Sun | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yue Yuan | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Aoi Ito | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 7-65, 6-77 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Taylah Preston | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Emina Bektas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Sofia Kenin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Mai Hontama | 5-7, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Madison Brengle | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Allie Kiick | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Alana Smith | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
06.07.23 3e ronde | vs. Cristina Dinu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Vandeweghe | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Yue Yuan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |