WEDSTRIJD
29.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Helene Scholsen | Claudia Coppola | 6-0, 6-0 | W60 Wiesbaden | Clay |
STATISTIEKEN
Helene Scholsen | Claudia Coppola | |
1e Service % | 21/40 (53%) | 28/41 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/21 (62%) | 10/28 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/19 (74%) | 2/13 (15%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/41 (71%) | 13/40 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/81 (69%) | 25/81 (31%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Claudia Coppola | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Helene Scholsen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Claudia Coppola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Helene Scholsen | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Claudia Coppola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Helene Scholsen | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Claudia Coppola | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Helene Scholsen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Claudia Coppola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Helene Scholsen | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Claudia Coppola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Helene Scholsen | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Helene Scholsen vs. Claudia Coppola - onderlinge wedstrijden
29.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Helene Scholsen | Claudia Coppola | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W60 Wiesbaden | Clay |
Helene Scholsen form & Claudia Coppola form
Helene Scholsen - laatste wedstrijden
W15+H Amiens - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.12.20 2e ronde | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.12.20 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.10.20 Halve finale | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.20 Kwartfinale | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.20 2e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.20 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.20 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.20 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Claudia Coppola - laatste wedstrijden
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 0-3, - Claudia Coppola - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Julia Payola | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
12.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Maya Tahan | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Imola - Carpet | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Federica Prati | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Netanya - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Shahar Biran | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Adelina Baravi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shachf Lieberman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
26.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Supapitch Kuearum | - Claudia Coppola - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Akiko Omae | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Kamonwan Buayam | 6-0, 3-0, Kamonwan Buayam - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Wiesbaden - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Scholsen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Armitano | - Claudia Coppola - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Bolton - I. hard | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Lena Lutzeier | 5-7, - Claudia Coppola - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.19 1e ronde | vs. Alice Gillan | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
20.02.19 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Fomina | 6-3, 4-6, 1-3, - Claudia Coppola - scratch | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Arn | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nantes - I. hard | ||||
28.10.18 Kwalif. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
08.10.18 1e ronde | vs. Riya Bhatia | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Lagos - Hard | ||||
03.10.18 2e ronde | vs. Estelle Cascino | 1-6, 0-1, - Claudia Coppola - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.18 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 2-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.09.18 Kwalif. | vs. Emerald Able | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.09.18 Kwartfinale | vs. Victoria Muntean | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |