WEDSTRIJD
25.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Helene Scholsen | Ekaterina Kazionova | 2-6, 6-2, 10-1 | W25 Moscow | I. hard |
STATISTIEKEN
Helene Scholsen | Ekaterina Kazionova | |
1e Service % | 34/57 (60%) | 41/58 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/34 (65%) | 25/41 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/23 (48%) | 5/17 (29%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/58 (48%) | 24/57 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/115 (53%) | 54/115 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Helene Scholsen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Helene Scholsen | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Helene Scholsen | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Helene Scholsen | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Helene Scholsen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Helene Scholsen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Helene Scholsen | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Helene Scholsen | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Helene Scholsen | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 7-0, 8-0, 8-1, 9-1 | ||
10-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Helene Scholsen vs. Ekaterina Kazionova - onderlinge wedstrijden
21.10.20 | 1e ronde | Helene Scholsen | Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
25.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Helene Scholsen | Ekaterina Kazionova | 2-6, 6-2, 10-1 | wedstrijd detail | W25 Moscow | I. hard |
24.09.16 | Halve finale | Helene Scholsen | Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Kiryat Gat | Hard |
Helene Scholsen form & Ekaterina Kazionova form
Helene Scholsen - laatste wedstrijden
W15+H Amiens - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.12.20 2e ronde | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.12.20 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.10.20 Halve finale | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.20 Kwartfinale | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.20 2e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.20 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.20 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.20 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Ekaterina Kazionova - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |