WEDSTRIJD
29.04.19 | Kwalif. | Helene Scholsen | Lara Salden | 6-1, 6-3 | W60 Wiesbaden | Clay |
STATISTIEKEN
Helene Scholsen | Lara Salden | |
1e Service % | 30/45 (67%) | 24/43 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/30 (77%) | 17/24 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/15 (67%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 20/43 (47%) | 12/45 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/88 (60%) | 35/88 (40%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lara Salden | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Helene Scholsen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Helene Scholsen | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Helene Scholsen | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Helene Scholsen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Helene Scholsen | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Helene Scholsen | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Helene Scholsen | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Helene Scholsen | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Helene Scholsen vs. Lara Salden - onderlinge wedstrijden
29.04.19 | Kwalif. | Helene Scholsen | Lara Salden | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Wiesbaden | Clay |
Helene Scholsen form & Lara Salden form
Helene Scholsen - laatste wedstrijden
W15+H Amiens - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Cazeaux | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 7-67, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.12.20 2e ronde | vs. Ines Murta | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
02.12.20 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.11.20 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.10.20 Halve finale | vs. Joanna Garland | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.20 Kwartfinale | vs. Noel Saidenova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.20 2e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.20 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.20 Kwalif. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yelizaveta Karlova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sophie Luescher | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.20 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Porto - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Santarem - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Lara Salden - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Elena-Teodora Cadar | - Lara Salden - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - scratch | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |