WEDSTRIJD
10.02.18 | 1e ronde van de kwal. | Himari Sato | Renee McBryde | 6-4, 4-6, 7-611 | Perth | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
25.12.99, 24 Jaar
25.12.99, 24 Jaar
Himari Sato vs. Renee McBryde - onderlinge wedstrijden
10.02.18 | 1e ronde van de kwal. | Himari Sato | Renee McBryde | 6-4, 4-6, 7-611 | wedstrijd detail | Perth | Hard |
Himari Sato form & Renee McBryde form
Himari Sato - laatste wedstrijden
W25 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Mio Mushika | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Belle Thompson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-710, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Michika Ozeki | 7-61, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nanari Katsumi | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 2-0, Boyoung Jeong - scratch | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Haine Ogata | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Moeka Miyata | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Hiromi Abe | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Ari Matsumoto | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Natsuki Yoshimoto | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.06.23 2e ronde | vs. Azuna Ichioka | 7-5, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Rinko Matsuda | 4-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Hikari Yamamoto | 7-62, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Lisa-Marie Rioux | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Wakayama | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Haruka Kaji | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Tori Kinard | 1-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
29.04.23 Halve finale | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Rinko Matsuda | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Yu-Yun Li | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Reina Goto | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Erika Sema | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dabin Kim | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Renee McBryde - laatste wedstrijden
W25 Traralgon - Hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Melisa Ercan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vivian Yang | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria-Sheba Mukama | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkov | 4-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Grace Schumacher | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
12.07.20 1e ronde | vs. Stephanie Belovukovic | 3-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
06.03.18 1e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.18 Kwalif. | vs. Zara Brankovic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rachel Mellor | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Himari Sato | 4-6, 6-4, 6-711 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
07.02.18 1e ronde | vs. Gabriella Taylor | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
28.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Playford - Hard | ||||
31.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Van Der Eerden | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Mays | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.11.17 Kwalif. | vs. Marianna Zakarlyuk | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Spiridis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
27.09.17 1e ronde | vs. Storm Hunter | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Penrith - Hard | ||||
20.09.17 2e ronde | vs. Julia Lohoff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.17 1e ronde | vs. Elizabeth James | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
19.07.17 2e ronde | vs. Masa Jovanovic | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.07.17 1e ronde | vs. Li-Yun Stefanie Tan | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.07.17 Kwalif. | vs. Rishika Sunkara | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Shoval Fanani | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |