WEDSTRIJD
09.07.19 | 1e ronde | Himeno Sakatsume | Snehal Mane | 6-3, 6-0 | W15 Hua | Hard |
STATISTIEKEN
Himeno Sakatsume | Snehal Mane | |
1e Service % | 33/43 (77%) | 22/36 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/33 (64%) | 5/22 (23%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/10 (30%) | 3/14 (21%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/36 (78%) | 19/43 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/79 (66%) | 27/79 (34%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-2 | Snehal Mane | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Himeno Sakatsume | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-3 | Snehal Mane | |
0-0 | ||
Himeno Sakatsume | 4-3 | |
5-3 | Snehal Mane | |
0-0, 15-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Himeno Sakatsume | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Snehal Mane | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Himeno Sakatsume | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Snehal Mane | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Himeno Sakatsume | 4-0 | |
0-0, 15-0 | ||
5-0 | Snehal Mane | |
0-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Himeno Sakatsume vs. Snehal Mane - onderlinge wedstrijden
09.07.19 | 1e ronde | Himeno Sakatsume | Snehal Mane | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Hua | Hard |
Himeno Sakatsume form & Snehal Mane form
Himeno Sakatsume - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Arina Rodionova | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Tereza Valentova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-0, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Katerina Hajna | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Zeel Desai | 7-5, Zeel Desai - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Kwalif. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, - Himeno Sakatsume - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carol Zhao | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Melisa Ercan | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 1e ronde | vs. Elysia Bolton | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Linda Noskova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwalif. | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Xinyu Wang | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Snehal Mane - laatste wedstrijden
W35 Gurugram - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Madhurima Sawant | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Riya Sachdeva | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sonal Patil | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 7-5, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Maddalena Giordano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ireni Lucia | Ireni Lucia - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Peretti | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Saumya Vig | 1-6, 0-2, - Snehal Mane - scratch | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 1-0, Natalia Fehr - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Anna Semenova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Umayra Hashimova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Singapore - Hard | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Emily Welker | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.04.23 Kwalif. | vs. Kristina Akindinova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Hiroshima | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanyu Guo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meiqi Guo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naga Lakshmi Sarvani Chintalapalli | 6-1, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Gwalior - Hard | ||||
25.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Apurva Vemuri | 2-5, - Snehal Mane - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
18.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sai Chamarthi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nairobi - Clay | ||||
24.11.22 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Mahrukh Kokni | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nairobi - Clay | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Ester Mohamed Nankulange | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oran - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Ela Platenikova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oran - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-4, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Lopez Martinez | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bengaluru - Hard | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |