WEDSTRIJD
15.10.18 | 2e ronde van de kwal. | Hiroko Kuwata | Qianhui Tang | 6-1, 6-3 | Suzhou | Hard |
STATISTIEKEN
Hiroko Kuwata | Qianhui Tang | |
1e Service % | 23/51 (45%) | 20/46 (43%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/23 (74%) | 12/20 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/28 (57%) | 8/26 (31%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/46 (57%) | 18/51 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Qianhui Tang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 1-0 | |
Hiroko Kuwata | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Qianhui Tang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Hiroko Kuwata | 4-1 | |
Hiroko Kuwata | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Qianhui Tang | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Hiroko Kuwata | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Qianhui Tang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Hiroko Kuwata | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Qianhui Tang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Qianhui Tang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-3 | Qianhui Tang | |
5-3 | Qianhui Tang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Hiroko Kuwata vs. Qianhui Tang - onderlinge wedstrijden
14.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Qianhui Tang | Hiroko Kuwata | 2-6, 7-65, 11-9 | wedstrijd detail | W100 Suzhou | Hard |
15.10.18 | 2e ronde van de kwal. | Hiroko Kuwata | Qianhui Tang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Suzhou | Hard |
Hiroko Kuwata form & Qianhui Tang form
Hiroko Kuwata - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Adriana Reami | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Victoria Flores | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carolyn Campana | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Selina Dal | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Kwartfinale | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Petra Hule | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Mio Mushika | 6-3, 2-0, Mio Mushika - scratch | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Panna Bartha | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 3e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Emerson Jones | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Wakana Sonobe | 7-65, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Viera Deeperm | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Qianhui Tang - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fang An Lin | 3-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuhan Wang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Horvit | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Jiayou Li | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zijun Jiang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Xichen Zhao | 7-5, 5-7, 0-3, - Qianhui Tang - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Wenfei Yu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Jin Zhang | 4-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xinyi Nong | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Luzhou - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Jiangxue Han | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ji Eun Lee (2005) | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 3-1, Prathyusha Rachapudi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Jakarta - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Jing-Jing Lu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Mao Mushika | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kristen Seabury | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 6-3, 6-74, 10-5 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Sohyun Park | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 1e ronde | vs. Dabin Kim | 0-6, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
14.10.19 Kwalif. | vs. Emily Webley-Smith | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail |