WEDSTRIJD
15.03.19 | Kwartfinale | Hiroko Kuwata | Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 6-4, 6-0 | W60 Shenzhen | Hard |
STATISTIEKEN
Hiroko Kuwata | Sarah-Rebecca Sekulic | |
1e Service % | 86/115 (75%) | 48/86 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/86 (55%) | 27/48 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/29 (45%) | 14/38 (37%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 5/20 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/86 (52%) | 55/115 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 105/201 (52%) | 96/201 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Hiroko Kuwata | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Hiroko Kuwata | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Hiroko Kuwata | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Hiroko Kuwata | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Hiroko Kuwata | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Hiroko Kuwata | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Sarah-Rebecca Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hiroko Kuwata | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Hiroko Kuwata vs. Sarah-Rebecca Sekulic - onderlinge wedstrijden
05.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Sarah-Rebecca Sekulic | Hiroko Kuwata | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W40 Bengaluru | Hard |
15.03.19 | Kwartfinale | Hiroko Kuwata | Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W60 Shenzhen | Hard |
14.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Hiroko Kuwata | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | Suzhou | Hard |
11.07.17 | 1e ronde | Hiroko Kuwata | Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Winnipeg | Hard |
Hiroko Kuwata form & Sarah-Rebecca Sekulic form
Hiroko Kuwata - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Adriana Reami | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Victoria Flores | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carolyn Campana | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Selina Dal | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Kwartfinale | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Petra Hule | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Mio Mushika | 6-3, 2-0, Mio Mushika - scratch | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Panna Bartha | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 3e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Emerson Jones | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Wakana Sonobe | 7-65, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Viera Deeperm | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Sarah-Rebecca Sekulic - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Caserta - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
W100 Trnava - Clay | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |