WEDSTRIJD
03.05.19 | Kwartfinale | Honoka Kobayashi | Daria Nazarkina | 6-3, 6-0 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Honoka Kobayashi | Daria Nazarkina | |
1e Service % | 43/56 (77%) | 30/43 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/43 (65%) | 12/30 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/13 (31%) | 2/13 (15%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/43 (67%) | 24/56 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daria Nazarkina | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Honoka Kobayashi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Daria Nazarkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Honoka Kobayashi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Daria Nazarkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Honoka Kobayashi | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Daria Nazarkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Honoka Kobayashi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Daria Nazarkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Honoka Kobayashi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Daria Nazarkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Honoka Kobayashi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Daria Nazarkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Honoka Kobayashi | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Daria Nazarkina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Honoka Kobayashi vs. Daria Nazarkina - onderlinge wedstrijden
03.05.19 | Kwartfinale | Honoka Kobayashi | Daria Nazarkina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Honoka Kobayashi form & Daria Nazarkina form
Honoka Kobayashi - laatste wedstrijden
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Sedysheva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nainika Reddy Bendram | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Joanna Garland | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Nanaka Sato | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Mio Mushika | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Natsuki Yoshimoto | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-3, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Hiromi Abe | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Riko Kikawada | 3-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Kisa Yoshioka | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Anri Nagata | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Aely Arai | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Azuna Ichioka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Yafan Wang | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
24.05.23 Kwalif. | vs. Mio Mushika | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Lina Glushko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Michika Ozeki | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shiho Akita | 4-6, 7-62, 7-65 | wedstrijd detail |
Daria Nazarkina - laatste wedstrijden
W15 Moscow - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Kudryavtseva | 2-6, - Daria Nazarkina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Eugenia Ganga | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.19 Kwartfinale | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.05.19 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 7-63, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Evgeniya Burdina | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Barbara Bonic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Sadafmoh Tolibova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.19 1e ronde | vs. Louise Kwong | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
20.02.19 1e ronde | vs. Gyulnara Nazarova | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jodhpur - Hard | ||||
31.01.19 2e ronde | vs. Eri Hozumi | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.19 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
12.10.18 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.18 2e ronde | vs. Alise Cernecka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.18 1e ronde | vs. Ena Kajevic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
04.10.18 2e ronde | vs. Lilly Elida Haseth | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.18 1e ronde | vs. Aleksandra Stankovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
30.09.18 Finale | vs. Romina Oprandi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.18 Halve finale | vs. Selin Ovunc | 0-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.18 Kwartfinale | vs. Julita Saner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.18 2e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 6-76, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.18 1e ronde | vs. Maria Victoria Negoita | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
21.09.18 Kwartfinale | vs. Sinja Kraus | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.09.18 2e ronde | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.18 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
31.08.18 Halve finale | vs. Vlada Koval | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.18 Kwartfinale | vs. Daria Kruzhkova | 3-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.08.18 2e ronde | vs. Yulia Kulikova | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.18 1e ronde | vs. Aleksandra Kulik | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
22.08.18 2e ronde | vs. Vlada Koval | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |