Thailand
16.07.98, 25 Jaar
16.07.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Jaipet Anontaweesil vs. I-Hsuan Cho - onderlinge wedstrijden
01.09.18 | 1e ronde van de kwal. | I-Hsuan Cho | Jaipet Anontaweesil | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Nonthaburi | Hard |
Jaipet Anontaweesil form & I-Hsuan Cho form
Jaipet Anontaweesil - laatste wedstrijden
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Da Hye Kim | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michiru Furuya | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nadezda Khalturina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mingyang Liu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Watsachol Sawatdee | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkov | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
01.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chie Kezuka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
25.11.18 Kwalif. | vs. Mariya Krasakova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
10.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Deria Nur Haliza | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vanesa Pappa | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
26.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Keira Jirasook | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
26.08.18 Kwalif. | vs. Natthapat Piwbangruk | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anaam Almas | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
03.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tiffany William | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Zi Yi Wang | 6-71, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
06.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
29.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jiahuan He | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
09.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Natthapat Piwbangruk | 6-1, 4-2, - Jaipet Anontaweesil - scratch | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yanin Wisitwarapron | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Kanako Osafune | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Giudici | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nidhi Chilumula | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
11.09.17 Kwalif. | vs. Jia Qi Ren | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sirikorn Silachote | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
I-Hsuan Cho - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Chengyiyi Yuan | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Ho Ching Wu | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Nao Phang Ziyi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-77, 1-4, - I-Hsuan Cho - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 1e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 5-1, Yi Tsen Cho - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Jing-Jing Lu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shiyu Ye | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Yexin Ma | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kyoto - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Yiming Dang | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Jiaqi Huang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Zongyu Li | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Han Shi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Yanan Hou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Yi Tsen Cho | 3-6, 0-1, - I-Hsuan Cho - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Yu-Yun Li | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Yu-Chieh Hsieh | 4-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Peng Yu Lai | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. En Shuo Liang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Na Hyun Kang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-76, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail |