WEDSTRIJD
27.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Ilaria Sposetti | Alessandra Crump | 6-4, 4-6, 10-5 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
23.09.00, 23 Jaar
23.09.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
21.03.00, 24 Jaar
21.03.00, 24 Jaar
Ilaria Sposetti vs. Alessandra Crump - onderlinge wedstrijden
27.05.19 | 1e ronde van de kwal. | Ilaria Sposetti | Alessandra Crump | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Ilaria Sposetti form & Alessandra Crump form
Ilaria Sposetti - laatste wedstrijden
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
16.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
07.06.23 Kwalif. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.05.23 Kwalif. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Alessandra Crump - laatste wedstrijden
W15 Campinas - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Herrero Linana | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Martina Maria Bovio | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jackson - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Smejkal | 2-6, 7-64, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karoline Maria Santos De Oliveira | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tricia Mar | 7-66, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Haley Giavara | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Irvine - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Caroline Vernet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Los - Hard | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sage Loudon | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marianne Argyrokastriti | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Fakih | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Huntsville - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlyn Carnicella | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riya Bhatia | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zephyrhills - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Krumkachev | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saniya Singh | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Pereira | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Makenna Jones | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
30.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johanne Svendsen | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Macon - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ozlem Uslu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Shria Atturu | 6-0, 1-0, Shria Atturu - scratch | wedstrijd detail |