WEDSTRIJD
09.04.19 | Kwalif. | Ilona Kremen | Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | W60 Istanbul | Hard |
STATISTIEKEN
Ilona Kremen | Julia Terziyska | |
1e Service % | 23/39 (59%) | 23/45 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/23 (74%) | 8/23 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 7/22 (32%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/45 (67%) | 13/39 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Julia Terziyska | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilona Kremen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Julia Terziyska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ilona Kremen | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Julia Terziyska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilona Kremen | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Julia Terziyska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ilona Kremen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Julia Terziyska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ilona Kremen | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Julia Terziyska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilona Kremen | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Julia Terziyska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilona Kremen | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ilona Kremen vs. Julia Terziyska - onderlinge wedstrijden
09.04.19 | Kwalif. | Ilona Kremen | Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Istanbul | Hard |
Ilona Kremen form & Julia Terziyska form
Ilona Kremen - laatste wedstrijden
W25 Minsk - I. hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Fergana - Hard | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.06.19 1e ronde | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Essen - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Khimki - I. hard | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Andijan - Hard | ||||
23.04.19 Kwalif. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
12.04.19 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.04.19 Kwalif. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
22.01.19 Kwalif. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
04.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
26.08.18 Kwalif. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
07.08.18 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.18 Kwalif. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Julia Terziyska - laatste wedstrijden
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Edda Mamedova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Galena Krastenova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 5-7, 1-5, - Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Alice Rame | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Gergana Topalova | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Linn Puls | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Macon - I. hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 1-2, - Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
19.11.22 Halve finale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-5, - Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.22 Kwartfinale | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
17.11.22 2e ronde | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
05.08.22 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 2-3, - Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Magali Kempen | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.22 Kwalif. | vs. Jana Bojovic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |