WEDSTRIJD
01.05.19 | 1e ronde | Ilona Kremen | Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | W25 Khimki | I. hard |
STATISTIEKEN
Ilona Kremen | Valeriya Strakhova | |
1e Service % | 83/109 (76%) | 51/72 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/83 (55%) | 25/51 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/26 (35%) | 9/21 (43%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 6/21 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/72 (53%) | 54/109 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/181 (51%) | 88/181 (49%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilona Kremen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ilona Kremen | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ilona Kremen | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilona Kremen | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ilona Kremen | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ilona Kremen | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ilona Kremen | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilona Kremen | 0-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-6 |
3 | ||
0-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ilona Kremen | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilona Kremen | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ilona Kremen | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ilona Kremen vs. Valeriya Strakhova - onderlinge wedstrijden
25.07.19 | 2e ronde | Valeriya Strakhova | Ilona Kremen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Moscow | Clay |
01.05.19 | 1e ronde | Ilona Kremen | Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Khimki | I. hard |
30.05.16 | 1e ronde | Valeriya Strakhova | Ilona Kremen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Namangan | Hard |
Ilona Kremen form & Valeriya Strakhova form
Ilona Kremen - laatste wedstrijden
W25 Minsk - I. hard | ||||
12.11.19 Kwalif. | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Anna Ureke | 6-4, 2-0, Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
23.07.19 Kwalif. | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ukolova | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Fergana - Hard | ||||
06.06.19 2e ronde | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.06.19 1e ronde | vs. Setora Normurodova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Essen - Clay | ||||
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Khimki - I. hard | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Andijan - Hard | ||||
23.04.19 Kwalif. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Gaspar | 6-1, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
12.04.19 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.04.19 Kwalif. | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
22.01.19 Kwalif. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Adler | 6-1, 6-76, 10-8 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
04.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
26.08.18 Kwalif. | vs. Anna Kubareva | 6-2, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Warsaw - Clay | ||||
07.08.18 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.18 Kwalif. | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anica Stabel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Komar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Valeriya Strakhova - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
25.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 3e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - scratch | wedstrijd detail |