WEDSTRIJD
29.11.19 | Kwartfinale | Indy De Vroome | Monika Kilnarova | 6-1, 6-2 | W25 Solarino | Carpet |
STATISTIEKEN
Indy De Vroome | Monika Kilnarova | |
1e Service % | 29/50 (58%) | 36/54 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/29 (79%) | 18/36 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/21 (43%) | 4/18 (22%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/8 (13%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/54 (59%) | 18/50 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 8 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Monika Kilnarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Indy De Vroome | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
2-0 | Monika Kilnarova | |
0-0 | ||
Indy De Vroome | 2-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Monika Kilnarova | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Indy De Vroome | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Monika Kilnarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Indy De Vroome | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
0-1 | Monika Kilnarova | |
0-0 | ||
Indy De Vroome | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Monika Kilnarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Indy De Vroome | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-2 | Monika Kilnarova | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Indy De Vroome | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Monika Kilnarova | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Indy De Vroome vs. Monika Kilnarova - onderlinge wedstrijden
29.11.19 | Kwartfinale | Indy De Vroome | Monika Kilnarova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Solarino | Carpet |
Indy De Vroome form & Monika Kilnarova form
Indy De Vroome - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-3, 0-3, - Indy De Vroome - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malibu - Hard | ||||
03.01.23 1e ronde | vs. Lisa Zaar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
04.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Julita Saner | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
08.04.22 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 6-4, 1-6, 0-3, - Indy De Vroome - scratch | wedstrijd detail | |
07.04.22 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.04.22 1e ronde | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Chloe Noel | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
22.02.22 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
16.02.22 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Lauryn John-Baptiste | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.22 Kwalif. | vs. Stefanie Voegele | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-79, 7-66 | wedstrijd detail | |
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Radwanska | 7-5, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-72, 2-3, - Indy De Vroome - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
03.12.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.21 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Maria Timofeeva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
30.10.21 Finale | vs. Eva Lys | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.10.21 Halve finale | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.21 Kwartfinale | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Monika Kilnarova - laatste wedstrijden
W25 Porto - I. hard | ||||
19.02.22 Halve finale | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.22 Kwartfinale | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.02.22 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
26.01.22 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.11.21 Kwalif. | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Badde | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
18.10.21 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Budapest - Clay | ||||
28.09.21 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 7-62, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 Kwalif. | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kitti Molnar | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
17.09.21 Kwartfinale | vs. Mana Kawamura | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Funa Kozaki | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
10.09.21 Kwartfinale | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.21 2e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
28.08.21 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.21 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.08.21 Kwartfinale | vs. Sohyun Park | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Lara Salden | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Pescara - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail |