INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Indy De Vroome vs. Nicola Geuer - onderlinge wedstrijden
15.09.14 | 1e ronde | Indy De Vroome | Nicola Geuer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Shrewsbury | I. hard |
Indy De Vroome form & Nicola Geuer form
Indy De Vroome - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-3, 0-3, - Indy De Vroome - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malibu - Hard | ||||
03.01.23 1e ronde | vs. Lisa Zaar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
04.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Julita Saner | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
08.04.22 Kwartfinale | vs. Erika Sema | 6-4, 1-6, 0-3, - Indy De Vroome - scratch | wedstrijd detail | |
07.04.22 2e ronde | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.04.22 1e ronde | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Chloe Noel | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
22.02.22 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
16.02.22 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Lauryn John-Baptiste | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.22 Kwalif. | vs. Stefanie Voegele | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-79, 7-66 | wedstrijd detail | |
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Radwanska | 7-5, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-72, 2-3, - Indy De Vroome - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
03.12.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.21 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Maria Timofeeva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
30.10.21 Finale | vs. Eva Lys | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.10.21 Halve finale | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.21 Kwartfinale | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Nicola Geuer - laatste wedstrijden
Albena - Clay | ||||
06.10.14 2e ronde | vs. Helen Ploskina | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.14 Kwartfinale | vs. Pernilla Mendesova | 6-2, 5-7, 1-3, - Nicola Geuer - scratch | wedstrijd detail | |
06.10.14 1e ronde | vs. Alisa Martinov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shrewsbury - I. hard | ||||
15.09.14 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Harrington | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.09.14 Kwalif. | vs. Karen Barritza | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.14 1e ronde | vs. Indy De Vroome | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Alphen aan - Clay | ||||
01.09.14 1e ronde | vs. Jainy Scheepens | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.14 2e ronde | vs. Richel Hogenkamp | 5-7, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.14 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.14 Kwalif. | vs. Jainy Scheepens | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
25.08.14 Kwartfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.14 Kwalif. | vs. Elke Tiel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.14 1e ronde | vs. Bernice Van De Velde | 6-3, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.08.14 2e ronde | vs. Kelly Versteeg | 7-63, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hechingen - Clay | ||||
04.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Lutzeier | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.08.14 2e ronde van de kwal. | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.14 Kwalif. | vs. Lisa Matviyenko | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.08.14 1e ronde | vs. Carina Witthoeft | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
14.07.14 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Spremo | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.07.14 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.14 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
15.07.13 1e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
01.07.13 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.07.13 1e ronde | vs. Eugenie Chapelle | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.07.13 2e ronde | vs. Hanna Landener | 2-6, 7-60, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.07.13 Halve finale | vs. Eugeniya Pashkova | 3-6, 0-1, - Nicola Geuer - scratch | wedstrijd detail | |
Kristinehamn - Clay | ||||
24.06.13 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
06.05.13 Kwartfinale | vs. Beatrice Cedermark | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.05.13 Halve finale | vs. Ellen Allgurin | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |