WEDSTRIJD
16.09.20 | 1e ronde | Ines Ibbou | Darya Lebesheva | 6-2, 6-0 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Ines Ibbou | Darya Lebesheva | |
1e Service % | 23/38 (61%) | 24/46 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/23 (74%) | 11/24 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/15 (67%) | 7/22 (32%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/46 (61%) | 11/38 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/84 (65%) | 29/84 (35%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 4 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Darya Lebesheva | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Ines Ibbou | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Darya Lebesheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ines Ibbou | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Darya Lebesheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ines Ibbou | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Darya Lebesheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ines Ibbou | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Darya Lebesheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ines Ibbou | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Darya Lebesheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ines Ibbou | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Darya Lebesheva | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ines Ibbou | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ines Ibbou vs. Darya Lebesheva - onderlinge wedstrijden
16.09.20 | 1e ronde | Ines Ibbou | Darya Lebesheva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Ines Ibbou form & Darya Lebesheva form
Ines Ibbou - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Betova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Darya Lebesheva - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gaia Panari | 6-3, 2-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Menuha Popovici | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 0-6, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Pavlova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 4-1, Beatrice Stagno - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Piatrushka | 2-6, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vasanti Shinde | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 6-2, 1-10 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valerie Quiceno | 2-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 0-1, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Ostrovskaya | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 6-0, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Tomanova | 0-3, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
03.07.19 Kwalif. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Ramona Mataruga | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Amber Washington | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.06.19 Kwalif. | vs. Magdalena Nunez Pureco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Elin Vilen | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gothenburg - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-5, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nanchang - Clay | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Djibouti - Hard | ||||
19.12.18 2e ronde | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-5, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
18.12.18 1e ronde | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Djibouti - Hard | ||||
11.12.18 1e ronde | vs. Aisha Niyonkuru | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |