WEDSTRIJD
15.05.19 | 1e ronde | Ines Ibbou | Diana Khodan | 7-5, 2-6, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Ines Ibbou | Diana Khodan | |
1e Service % | 72/91 (79%) | 69/89 (78%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/72 (56%) | 35/69 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/19 (37%) | 8/20 (40%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 6/10 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/89 (52%) | 44/91 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/180 (52%) | 87/180 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Diana Khodan | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ines Ibbou | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Diana Khodan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ines Ibbou | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Diana Khodan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ines Ibbou | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Diana Khodan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ines Ibbou | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Diana Khodan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ines Ibbou | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Diana Khodan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ines Ibbou | 6-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Diana Khodan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ines Ibbou | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Diana Khodan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ines Ibbou | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Diana Khodan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ines Ibbou | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Diana Khodan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ines Ibbou | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Diana Khodan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ines Ibbou | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Diana Khodan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ines Ibbou | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Diana Khodan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ines Ibbou | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Diana Khodan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ines Ibbou | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Diana Khodan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
17.08.01, 22 Jaar
17.08.01, 22 Jaar
Ines Ibbou vs. Diana Khodan - onderlinge wedstrijden
15.05.19 | 1e ronde | Ines Ibbou | Diana Khodan | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ines Ibbou form & Diana Khodan form
Ines Ibbou - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Betova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Diana Khodan - laatste wedstrijden
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 1-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Anna Arkadianou | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
01.07.19 Kwalif. | vs. Victoria Kalaitzis | 1-6, 7-66, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Radhika Yadav | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yvonne Neuwirth | 7-5, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Keller | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.19 2e ronde | vs. Eleonora Molinaro | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.19 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
11.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Minami Akiyama | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.17 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ivano Frankivsk - Clay | ||||
31.07.17 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
25.11.16 Kwartfinale | vs. Dia Evtimova | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.11.16 2e ronde | vs. Chiara Grimm | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.16 1e ronde | vs. Zeynep Naz Ozturk | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.11.16 1e ronde | vs. Rio Kitagawa | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.16 Kwalif. | vs. Chihiro Takayama | 3-2, Chihiro Takayama - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
07.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Novoselova | 7-5, 2-2, Polina Novoselova - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.16 Kwalif. | vs. Yanina Darishina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bucha - Clay | ||||
06.09.16 1e ronde | vs. Alexa Pirok | 6-0, 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Terletska | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Daryna Gukasyan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.16 Kwalif. | vs. Yuliya Lyndina | 6-1, 2-0, Yuliya Lyndina - scratch | wedstrijd detail |