INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ines Ibbou vs. Ena Kajevic - onderlinge wedstrijden
16.04.19 | Kwalif. | Ines Ibbou | Ena Kajevic | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ines Ibbou form & Ena Kajevic form
Ines Ibbou - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Betova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Ena Kajevic - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | - Ena Kajevic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Derivan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Mair | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
27.07.21 Kwalif. | vs. Chiara Bordo | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Ingrid Martins | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Joana Baptista | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Liubov Demidova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Melody Hefti | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 6-72, 7-67, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Zagreb - Clay | ||||
14.09.20 Kwalif. | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Vukicevic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Chekanskaya | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 7-68, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.12.19 Kwalif. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | |
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Corina Mader | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.19 Kwalif. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |